12/12/2016

12. december 2016 at 11:54 | -K- |  Články
S dnešním dnem přesně za devět dní jedu domů na Vánoce. Od mých raných dětských let jsem se nikdy tak moc netěšila na vánoce jako teď. Po strašně dlouhé době (4 měsících) budu mít delší volno, než jen víkend, nebo prodloužený víkend. Plánuju se flákat, trávit mrtě času s Paulem a s rodinou, vidět se konečně s kamarády a chodit na výlety. Já vím, já vím. Ani těch asi 12 dní nebude nafukovacích, ale stejně bych byla ráda, kdybych toho stihla co nejvíce.
Přemýšlela jsem nad tím, jak nejlépe popsat to, jak šťastná a spokojená momentálně jsem se svým životem. Nic moc mě nenapadlo. Ono ani nejde o to, že by se mi líbilo vidět Paula jen o víkendech a od mých sourozenců slyšet jenom jednou za čas přes telefon, ale prostě mám tak nějak pocit, že jsem ve svém životě na dobrém místě.
Miluju žít sama za sebe v bytě a muset se starat o své prádlo, vaření a úklid. Ráda chodím do práce a ráda si plánuju, co budu dělat ve volném čase. Líbí se mi být samostatná. A finančně nezávislá na svých rodičích. A i když na tom, že bydlím daleko od Paula není nic příjemného, má to i své výhody. Tolik se toho učíme o dobré komunikaci, tolik si vážíme času, který spolu můžeme trávit a umožňuje nám to náš vztah hodnotit a reflektovat z povzdálí.

Včera jsme po sboru spolu jeli do Žiliny. On jel z Česka a projížděl Púchovem, tak jsme se setkali ve vlaku. Jak já jsem ho ráda viděla, i když od našeho posledního setkání uplynul jen jeden celý den! Trochu jsme se prošli po městě, teď, když jej mám spojené s časem tráveným s Paulem, mi přijde neuvěřitelně kouzelné. Šli jsme do obchodního centra, kde jsme si zašli na pizzu do restaurace. Bylo to strašně fajn. Byli jsme takovým tím nechitným způsobem roztomile zamilovaní a bylo nám to úplně jedno. Potom jsme šli na vánoční trhy, pili punč a ruku v ruce se procházeli a povídali si. Nakonec jsme skončili v druhém obchoďáku, kde jsme si zašli na masážní křesla a potom mi Paul koupil triko.
Někomu by se to mohlo zdát jen jako výčet obyčejně stráveného dne. A asi to i byl dost obyčejný den. Ovšem když tohle prožijete s někým koho hluboce a vroucně milujete, najednou se z toho stává nezapomenutelný zážitek. Každá chvilka strávená s ním je úplně úžasná a já se cítím velmi vděčně a bohatě.
Už aby byly vánoce!
 


Comments

1 WaclawN WaclawN | Email | 17. january 2017 at 20:23 | React

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na welcome-to-my-life.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.