November 2012

26.listopadu

26. november 2012 at 21:36
Už jsem unavená. Unavená ze všeho. Unavená z bytí. Prostě mám chuť zavřít oči a usnout navěky.
Člověk se často schovává za maskou plnou úsměvů, zaměstnává své tělo, aby necítil ten zmatek uvnitř. Ale víte co? Ono to nepomůže. A já nejsem jedna z těch, co by raději zaměstnávali své tělo a zanedbávali to, že jejich vnitřek chřadne a volá po obnově. Ne. Já to beru pěkně od podlahy. Já si to musím vyřešit. Což teda není lehké. Alespoň poslední dobou to pro mě není lehké. A to mě unavuje ještě víc. Už na to prostě nemám náladu, sílu. A nebo mám a jenom si myslím že nemám. Je to těžké.

12.listopadu

12. november 2012 at 16:31
Čas běží tak nějak rychle. Není na nic čas. Škola je čím dál tím těžší. Teda, není zas až TAK těžká, ale já na to kašlu. Jsem líná se učit a sjem líná dávat v hodinách pozor a stydím se za sebe. Tak třeba za matiku fakt nemůžu, tu nemůžu pochopit jenom kvůli učielce. Stále se uklidŇuji tím, že vlastně o nic nejde... Na tu školu jsem šla hlavně kvůli angličtině a ta mi jde. To počasí mě nebaví. Podzim mám ráda, ale když vám škola přerůstá přes hlavu a pak se domů vracíte za takového sychravého a šedého počasí, moc vám to na náladě nepřidá, to mi věřte.
Od září jsem řešila svoje kolena. Chodila jsem po doktorech a následně na rehabky. Štve mě to. Děsně mě bolí. A nic nepomáhá. Tak jsem na doporučení lékaře začala chodit minimálně jednou týdne na hodinku si zaplavat na bazén. Je to super, i dneska jdu. Člověk se odreaguje, přestane myslet na školu, uvodlní se... Je to super. Vždycky si musím připomínat, že škola není to nejdůležitější a měla bych přestat být tolik úzkostná. Zbytečně se strasuju...
Momentálně ani nevím proč píšu. Není nic moc extra nového. Ve sboru byl tento víkend lego projekt. Stavěli jsme městečko z lega. Já jsem tam byla jako instruktor, protože vedu besídku. Bylo to fajn. :) A ve čtvrtek jsme končili pozdě (kolem půl osmé) a tak jsem šla spát k Janičce, což bylo super. Koukaly jsme na Na vlsáku, smály se a bylo to děsně fajn. :)
A teď v neděli (vlastně včera) jsme jeli s rodinou (všichni!!) do kina, protoře bylo všechno za 50 koru. Takže jsme šli na Skyfall. Bylo to fajn. Mám ráda podobné nečekané a příjemné výlety.
Už se těším na vánoce. Až si zase odpočinu. Akorát ještě nemám žádné dárky! :D A ani nevím, za co je nakoupím, když nemám peníze. :D No což.
Brzy se snad zase ozvu.