September 2012

20. září

20. september 2012 at 19:13
Nemůžu uvěřit, že je to teprve pár článků zpátky, co jsem se strašně děsila toho, že se na BMA nedostanu. A teď už tam dvacet dní chodím. A všechno je skvělé. Kolik jsem toho od té doby zažila! Je to šílené. Jsem nadšená z toho, jak svělá škola to je a vím jistě, že se mi tam bude líbit. Dobře, asi ne každý předmět je můj šálek kávy, ale mám ráda své spolužáky, miluju angličtinu a je nesmírnou ctí, že mě učí tak svělí, moudří a hlavně Bohabojní američané.
304409_475652089135690_466914775_n_large
Jsem neuvěřitelně šťstná. Můj život je stabilní. Neříkám, že všechno je 100% perfektní, protože to není nikdy, ale je dokonalé sledovat Boží plány, nechat se jím vést a posilovat. Je to úžasné a povzbuzující.
Ani nevím, co bych ještě více řekla. Za chvíli přijde Lubo (pastor) k nám, protože se chceme stát členy sboru. Od září taky vedeme s Luckou mládež, zatím byla jen jedna, ale snad to bude fungovat. Musí! :) A taky budeme vést besídku. Už se těším, haha prcci třeste se!
Lucka s Jeníkem začali chodit na výšku a brzy se budou střěhovat do Ostravy a budou žít spolu (cha!). Doma budou jen na víkendy, bude to nezvyk, tak snad si zvyknu!
Už nevím co psát.
Jsem šťastná!