29.březen

29. march 2012 at 17:37
Psát své myšlenky do deníku je docela dobrá věc a má spoustu výhod.
Člověk se svěří, čímž se mu uleví.
Člověk se zdokonalí ve psaní.
Člověk nikdy nezapomene na chvíle, které prožil.
Tak proto tady jsem. To je tak, aby bylo jasno.
A vrátila jsem se zrovna tady, kde už jsem byla jenom z toho důvodu, abych neměla tisíc adres, které si budu chtít do dospělosti zapamatovat.
A navíc já strašně ráda píšu, cokoli, prostě mám ráda, když své myšlenky sděluji touto cestou a to odjakživa. Ze začátku jsem si myslela, že jsem divná, když je mi přirozenější se vyjadřovat psaním, ale teď už vím, že je to prostě normální...
Dneska celý den prší a je škaredě, ale nejsem z toho smutná ani na to nenadávám jako každý. Nevadí mi to. Sice mám radši slunečné počasí, ale jsem zastáncem toho, že každé počasí má něco do sebe a prostě si nehodnám kazit den smutněním z toho, že na chvíli není vidět slunce. Však ono zase vyjde.
Poslední dobou mám zvláštní náladu. Všechno kolem se tak nějak hroutí. D chce zkončit s mládeží a ted druhý (nechci používat jména, i když je to v podstatě jedno, když tu celou situaci popíšu, že) si našel holku ze světa. Tohle je nějaká stálost v Kristu? Takto se chovají znovuzrození lidé? Opravdu si myslí, že zrovna tohle byse Jemu líbilo? Já myslím, že rozhodně ne a trochu začínám pochybovat o tom, jak na tom vlastně jsou. A je mi úzko, protože v mojem okolí myslím není nikdo, kdo vy mi v těchto věcech rozumněl. Ani Lucka poslendí dobou ne. Prostě mám pocit, že nenechává Boha skze sebe jednat. Jenom v něj věří. Jediný o kom si myslím, že mi momentálně rozumí je babička. Strašně mi chybí. Moc a moc.
Tak nevím, možná za ní v pátek pojedu. Proč taky ne, že? Uvidíme.
Asi bych se měla jít učit.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.