smile or crying ?

14. january 2011 at 20:34 | Wake™ |  Články
welcome-to-my-life.blog.cz | Wake™
Dnešní den nakonec nebyl až zas tak úžasný, jak jsem doufala, že bude. Byl fajn, ale ... Uvědomila jsem si pár věcí a uvědomila si, že bych strašně chtěla chodit na tu školu. A není to jen školou, ale k tomu se dostaneme.
Na dvě hodiny jsme šly do školy a potom jsme si šly koupit nějakou svačinu, Niki šla dát své mamce do práce učení a jelo se. Ve vlaku se nám stal šílený trapas. Přišel k námprůvočí, takový zarostlý, ale simpatický pán, který vtipkoval a řekl nám 'čarokrásky' a pak jsme myslely, že odešel. V tom vagoně jsme byly samy a tak jsme začaly říkat "Tak ten bebyl sexy." a "Co myslela jako těma čarokráskama? Nabalovač jeden!". Myslely jsme to ze strandy a taky jsme myslely,že jsme ve vagoně samy, ale když jsme domluvily, zezadu se ozvalo zakašlání. No hádejte, kdo to byl?
Když jsme dorazily na místo, musely jsme na tu školu jít podle navigace, kterou mi den před tím poslala Pavla, která tak chodí, protože jsme absolutně netušily, kde ta škola je. Ta navigace byla psána v tomto stylu "Půjdete 'zpátky' podél kolejí a pak naprosit přes cestu bude pošta a vy půjdete tak kolmo..." a podobně. :D Ale nakonej jsme tam bez problémů dorazily. Nějaká milá holka nám řekla, že se můžeme jít kouknout na ukazkovou hodinu angliny se čtvrťákama. A do čtvrťáku chodí Pavla. Bylo to úžasné. Strašně vtipné. Celá hodina byla mluvená v angličtině (ten učitel ani neuměl česky) a byl strašně vtipný, dělal vtípky a musely jsme se furt smát. Přesně takové učitele bych chtěla mít. Ty děcka měly skoro všechny na lavici vytáhlé pití, někdo kávu a tak. Popíjeli u toho. Je to tam více 'volné', než na normálních školách a to taky proto, že je to soukromka a taky pak proto, že ta, chodí jen 'slušné' děcka, které nechodí za školu a tak, a učitele se na ně mohou spolehnout. O přestávce jsem se pak potkala s Marťou. Ona je úžasná! :) Mám jí hrozně ráda. Provedla nás po zbytku školy, akorát je mi líto, že jsem se nepotkala taky s klukama (H, D), když už jsme tam byla. Pak jsem krátce mluvila s Pavlou (:)) a pak jsme už s holkama šly. Šly jsme do jedné restaurace, kde jsme si daly jen čokoládu a ten čášník po nás házel zlé pohledy. Očividně myslel, že uděláme větší tržbu!:D Potom jsme šly pozvola na nádr a po cestě jsme si koupily hambáč. Holky se chovaly jako děcka. Strašně. A ještě k tomu jako puberťačky. Fotily se 'zvrchu' s našpulenýma pusama, chichotlay se ak malé, nebylo schopné se snima normálně bavit. Prostě to něšlo. Oni se smějou úplně odlišným věcěm než já. Když jsme s děckama z mládeže (kde je všem na 17) a nebo práve s Pavlou a vůbec všema děckama z HBO (zkratky příjmení jednotlivých děcek :D), tak je to jiné. Prostě, oni jsou jiní. Nejsou tak puber´táčtí, smějí se vtipným věcem, nechovají se jak mimina, dá se sníma normálně bavit a prostě... Jsem tak zlá? Je ode mě hnusné, že nedělám to co ony a namísto toho se mis týský po časech strávených ve společnosti starších děcek? Ach jo. Na tu školu se prostě musím dostat. Mezi ty fajn učitele a děcka. Můj sen. Ach. Zpáteční cesta nestojí za řeč. Celou cestu jsem strávila koukáním z okna s rumělcem na tváři. Holky se covaly T.R.A.P.N.Ě.. Dneska jsem ještě měla jít na trénink čtyřky a potom na mládež, ale usnula jsem a probudila se až teď. Koukám na HIMYM, cpu se karamelovou zmrzlinou a .. mám se fajn. Tedy částečně. Zaobírám se tí, jaké by tomohlo být. A to není dobré, protože skutečnost je jiná. Mamka se dole kouká na stupidnmí seriály. Není s ní rozumná řeč. nedá se s ní normálně okecat, protože ssse věčně kouká na TV a když náhodou ne, tak má práci. Ach jo. Je mi těžko. Ale zároveň se mám fajn. S Bohem.
Sbohem.
:)

P.S. Dawe mě pozval na oslavu dvavcátých narozek. Na noc. Proč mám z toho větší radost, než z DKND party? :( Jsem špatná? :(
P.P.S. A víte co je ještě vtipné? Že když jsme s těma staršíma děckama, nejčastě ji tedy s HBO, kde je i brácha, mají narážky na to, že jsem nejmaldší. Nemyslí to zle, ale .. A brácha mi říká, že jsem puboš. Chápete? Ony se se mnou nechtějí bavit, protože jsem 'vyspělá mamka, jejich třicítka co nerozumí srandě' a brcha mi pak řekne toto. Víte jak to bolí?
P.P.P.S. Omlouvám se za gramatické chyby, kterých je tu nespočet. Jsem u navená a navíc gramatika nikdy nebyla mou silnou stránkou a to i přes to, že z ČJ mám za jedna. Pravděpodobně kvůli nejhodnější češtinářce. :D
 


Comments

1 teri teri | Web | 14. january 2011 at 20:58 | React

njn....ty tvoje kamosky asi nejsou jak ty no...a ze ta skola byla super tak to ti preju at tam chodis :)

2 Taychi Taychi | Web | 14. january 2011 at 21:04 | React

Moje kamarádky mě taky pořádně neznají :D....teda..jsme pro ně až moc jakože chováním odlišná..

3 BAuu BAuu | Web | 14. january 2011 at 22:46 | React

Myslím, že na jakékoliv střední se dá na hodině normálně pít, aspon jsem zatím neslyšela o škole, kde by se to nemohlo.
A na sokromku se snad ani nedělají přijímačky, ne? :) Já na ní chodila a stačilo, že člověk měl dobrý známky a byl automaticky přijat. ;)

4 Ta citlivá Ta citlivá | Web | 15. january 2011 at 11:35 | React

A to je gympl nebo střední? A budeš se tam hlásit. Promiň, ale jsem asi mírně nechápavá..
U nás taky můžeme v pohodě pít, učitelé jsou přátelští a je tam sranda. Mám ráda naši školu, i naši třídy (i když občas bych je nejraději zabila :D)

5 Bella Chloe ♥ Bella Chloe ♥ | Web | 15. january 2011 at 14:00 | React

Jsou skvělé ale tenhle byl úžasný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.