hororová náladička

21. january 2011 at 19:58 | Wake™ |  Články
welcome-to-my-life.blog.cz | Zdroj: layfor.blog.cz

BAF!

Tak co, lekli jste se? Víte, ve středu pravděpodobně půjdu já, moje mamča (rozumněj - Niki P., ale ona je vážně moje a týden mladší mamča) a Denda D. a možná i G., ale to asi ne, do kina na PAranormal Activity 2. Vtip je v tom, že je to od patnácti a nám je všem ještě 14. Ale ne nadarmo mi všichni říkají, že vypadám starší, než jsem, no ne? Bude to sranda. Já už jsem viděla hafo hororů a vůbec jsem se nebála. A věřte, že já nejsem ten typ, který říká, že se nebojí a má v gatích naděláno, to fakt nejsem já. O minulých letních prázdninách (tedy v roce 2009) jsem byla na oslavě narozenin Elky a Rozky a jejich osala se odehrávala u Rozky, totiž na samotě v lese. Fakt totální samota. Nikde ani živáček. Nevde tam ani silnice. Když jsme tam šly, šly jsme několik minut (asi 25) pěšky lesem. A v noci jsme nespaly v domě, nýbrž v lese, daleko od teplých postýlek, kde se ozývaly divné zvuky a kde se oběvovaly strašidelné stíny. A víte co? I když jsme si večer četly strašidelné příběhy (přičemž po deseti minutách jsme toho na žádost holek nechaly) vůbec jsem se nebála a ještě jsem holky ze srandy strašila. Víte, já mám takový pocit, že se nemám čeho bát. Ne v lese. Ne v noci. Neříkám, že když jsu v noci sama po ulici a přede mnou se oběví chlap, že se nebojím, ale když se pomodlím, jsem klidná. Jo, smějte se, ale je to tak. A tak ani horoů se nebojím. Těch už vůbec ne. A proto se těším až ho uvidím (spíše jestli ho uvidím). Slyšela jsem, že ta dvojka je extrémě strašidelná a v Texasu jí dokonce stáhli z kin, jak moc byla strašidelná. Takže už vidím, jak žeru (promiňte mi ten výraz) kopu pocornu a klepu se strachy jak divá! Ha! Bude to legrace! :))
A tím pádem bych se asi měla jít kouknout o čem je ta jednička ať jsem v obraze. V TV dneska stejně dávají jen Shreka. Teda Shreka miluju aby jste věděli (fakt žeru spoustu kreslených filmů), ale viděla jsem ho asi před týdnem na slovákách, takže nemám potřebu to vidět znova. Vidím to tak, že se osprchuju, vezmu si sebou ty arašídy c čokoládě a znova se sem (což znamená v do strašidelně chladné a tmavé ložnice) vrátím zabalená v dece. Ach.
No jo, dneska to byly jen 'výlevy', ale co, o to více byly ipřímnější.
A teď ještě něco málo k dnešku. První dvě hodiny jsme společně s holkama z deváté bé dělaly (my holky z naší řídy - mám ty babky od nás poslední dobou fakt ráda) chlebíčky, jelikož naše škola pořádá dnesk velevážený ples. Zbytek dne byl více méně v klidu, nic jsme nepsali, nebyla jsem vyvolána, zkrátka klid a mír. Akorát doma, když jsem se koupala mi spadl mobil do vany -.-'' takže to vypadá, že je po něm. Ale ještě trošku bliká klávsnice, takže mi to nějací odborníci přece jen spraví. Možná. Doufám. Mám svého Běláska obzvlášť ráda a to i přes to, že to není tekový ten khůl dotakáč. rodičovstvo na tuto zprávu o zkaženém mobilu zareagovalo docela lhostejně, za což jsem sice ráda, ovšem poznámka, že mám kapesné a všechny opravy a opravy a popípadnou koupi nového mobilu si uhradim za něj, mě už klidnou nenechala. Nevím jak za tu stovku (někdy dvě, ale většinou nic, teď jsem třeba už 3 měsíce nedostala ani floka) si mám koupit mobil, ale co. Nemůžu se jim divit, vždyť mám nedávno nový mobil. Ale ono to s tím mobilem určitě dobře dopadne. Určitě!:))
Peace!

[Edit.20:17]
Ehm, no tak teď jsem si přečetla recenze na Paranormal Activity na csfd. Ehm. Začínám uvažovat že tam neoudu. Jestli to totiž bude stejná kravina jak Čtvrtý Druh (či co) tak si polibte ví vite co.
 


Comments

1 Tatra.nka Tatra.nka | Web | 21. january 2011 at 20:26 | React

Když byla premiéra jedničky, táhla jsem tam sestru s kámoškou, kterejm bylo taky teprve 14 a v klidu je tam pustili... ani to nekontrolovali, takže myslím, že to v kině dopadne v pohodě...
Já, takový hororový maniak jsem PA 2 ještě neviděla... *flákla se kyjem po hlavě* musím to někdy napravit :D

2 -Psychopatka- -Psychopatka- | Web | 21. january 2011 at 22:40 | React

V Texasu ji nestáhli z kin, ale stáhli jen trailer. ;) PA není kravina. A ani čtvrtý druh se mi nezdál jako kravina. Ale zas na jednu stranu jednička není zas tak strašidelná. Oni jsou totiž tři konce. Jeden, když stahuješ na PC, tak to končí, tak, že ji zabijí policajti. Druhý konec, který dávají v kinech už je takový, že se nějaký ten duch či co převtělí do jedné ženy. A o třetím konci jsem neslyšela, ale vím, že existuje. Ale když už stáhli u dvojky i trailer, tak to bude zábavička ^^

3 Coco Coco | Web | 22. january 2011 at 14:30 | React

V první řadě, Wake, myslím, že nepatřím mezi jednoznačné katolíky, kteří si prostě stojí za svým a nepříjímají žádné jiné názory. Vlastně, ani nevím, zdali patřím mezi "katolíky vůbec". Pravda, oficiálně asi ano, ale jen třeba moje babička patří k Bratrské církvi. Podle mě není důležité, kdo kam přesně spadá, takové problémy řeší možná tak opravdu velcí věřící, skoro až na fanatické hranici, ti, jež kritizuješ. Prostě všichni věříme v Boha i Ježíše, všichni se modlíme a chodíme do kostela. O to jde. Nějaké řazení, posuzování a dohadování se leda ničí naše vzájemné dobré vztahy.
A k mému předsevzetí, dala jsem si ho spíš z praktického hlediska. Kdybych totiž neměla pořádný důvod, jednoduše bych vyspávala do půl dvanácté, jak je mým víkendovým zvykem. Nemůžu si dělat jen to, co chci, život potřebuje trochu systému a zodpovědnosti (samozřejmě v míře). Přesto nikdy nechodím do kostela, jen abych bezmyšlenkovitě odříkala "jakési hatpatilky" a víra pro mě rozhodně nekončí za jeho dveřmi.
Ještě jednou musím říct, že rozhodně nejsem nějaký vzorný věřící, velice znalý celého náboženství. Nerada se v těchto věcech "pitvám", protože mám strach, abych neudělala chybu z neznalosti. Prostě věřím, toď vše.

4 Teruna Teruna | Web | 22. january 2011 at 20:34 | React

Jseš šílená, že se nebojíš koukat sama na horor. Já se bojim, ikdyž jsem obklopena další stovkou lidí :-D.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.