Budu vzpomínat

27. january 2011 at 14:27 | Wake™
Vlastně bych to ani nemusela psát. A stejně by jste si toho nevšilmi. Maximálně mé sestry, které jsou jedniné, co mi bude chybět. Fakt. Blogovala jsem dlouho. Teda rekativně. A tady jsem strávila krásný rok a půl na který nikdy nezapomenu. Fakt. BYla to úúúžasná zkušenost, které nikdy nebudu litovat a která mi hodně dala. Ale už prostě nemůžu dál. A neptejte se proč prosím. Miluji vás a na sposty vašich blogů budu i nadále pravidelně docházet. A kdo ví? Třeba se jednou ještě vrátím. A nebo taky ne. Ať tak, či tak na tyto lidi budu vždycky s radostí v srdci vzpomínat a nikdy na vás nezapomenu:
Sestry moje drahé. Vy jste nebyly jen někdo, kogo jsem znala z blogu. Vás jsem si opravdu šíleně vážila (a stále vážím) a byly jste to vy, kdo mě povzbuzoval, radil mi a mnohdy jsem vás měla radši než své reálné přátele. A nebojte, nikdy na vásm nezapomenu a budu strašně ráda, když i nadále budeme v kontaktu. S Bezejmennou přes FB a s Tebou Coco přes maily. Na vše blogu budu chodit bóbden.:)
A pak jste tu vy:
Opravdu mi budete chybět a mám vás šíleně moc ráda. Nebrala jsem vás jen jako nějaké virtuál ní přátele, ale opravdu oddaně jsem vás milovala a byli jste mi oporou. S některými z vás jsem si vytvořila hlubší pouto, s některými menší. Nikdy na vás nezapomenu a i na vaše blogy se budu pokoušet chodit často. Mám vás moc ráda.
A nesmím opomenout vás:
Na vaše blogy jsem také chodila velmi ráda. Ale bohužel jsem si s vámi nestihla více popovídat, více se s vámi sblížit. To ovšem neznamená, že na vás nebudu vzpominat, nebo že jsem vás nemla ráda. Budete mi chybět.

A teď ještě na závěr povím, že blog je úúúžasná vec a že bych tu zůstala, ale pochopila, jsem, že je i něco více, než virtuální svět. Mějte se fajn.
 


Comments

1 McLama McLama | 27. january 2011 at 17:39 | React

vždycky to jednou skončí. pro někoho dřív, pro někoho později.
pro mě už blog skončil, když jsem později chtěla zajít na blogy ostatních holek z dřívějška, svých "sbček", taky jsem zjistila, že velká většina z nich už ty blog nemá.
tak krutý je svět.
ale jdeme dál...

2 Ta citlivá Ta citlivá | Web | 27. january 2011 at 17:47 | React

Achjo. Nesnáším loučení, navíc s někým, koho mám ráda. Taky tě neberu jen jako nějakou holku z blogu, beru tě spíš jako kámošku. Víš toho o mně možná i víc než někteří mí spolužáci :D
Mám tě moc ráda, budu strašně ráda, když se někdy ukážeš na mém blogu.. Škoda že na tebe nemám kontakt..
Měj se krásně :)

3 Coco Coco | Web | 27. january 2011 at 20:56 | React

Ne, Wake, nebudu tě přemlouvat, je to Tvůj život a Tvé rozhodnutí. Jen Ti chci říct, že i já si Tě moc vážím. Ráda jsem čítávala Tvoje články, moc mě těšilo, že znám dalšího "šuplíkového pisálka". Milé komentáře od Tebe na mém blogu mi pokaždé zvedly náladu (a co si budeme povídat, i sebevědomí :)). Přeji Ti tedy hodně štěstí do baletu, psaní i samotné školy, dobré kamarády, kteří dokáží ocenit Tvůj skvělý charakter a nesnaží se ho zarovnat do společenských tabulek, a vůbec úžasně kouzelný život, plný inpirace, jen s minimálním množstvím problémů.

S Bohem (:D), má drahá sestřičko.

4 Bezejmenná* Bezejmenná* | Web | 27. january 2011 at 21:29 | React

Coco to vlastně všecko řekla za mně.
Užívej života, přeju Ti, ať se Ti daří ve všem, na co sáhneš, ale hlavně... buď šťastná a... carpe diem ;).
Jsem ráda, že sis mě natolik oblíbila :), víš, že já Tebe taky.
Měj se krásně.
Nikdy nezapomenu^^.
Snad spolu zůstanem' aspoň trošku v kontaktu :).

5 Alessandra Alessandra | 29. january 2011 at 19:38 | React

Tohle je dojemné. Mám tě ráda, K. :) Jsem ráda, že mám aspoň tvůj facebook, kde si sem tam můžeme napsat.
Hodně úspěchů v realitě, zasloužíš si je.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.