December 2010

[0.1] My Skin

31. december 2010 at 14:14 | -K-

Ještě stále platí hlasování pro mou novou přezdívku v anketě pod tímto článkem. A neříkejte mi abych si nechala -K- , mě to přije krátké. Uvidíme, jak se rozhodnu.

Dnešní první update beauty bude o mé pleti a o přpravcích, které používám k čištění pleti. Pleť mám poměrně čistou, bez pupínků a už mi pár lidí smeklo poklonu a zeptalo se mě, jaké přípravky používám. A tak mě napadlo napsat jeden díl Beauty právě o pleti. Pleť je prevít. Každá pleť působů na jisté přípravky odlišným způsobem. Moje kámoška N vůbec nesmí používám pleťové vody, gely, ani odličovací mléka, protože jí pleť po nich nebezpečně zrudne a napuchne. A je jedno jaké přípravky to jsou. Takhle reaguje na naprosto všechny.
Já naštěstí tento problém nemám, pleť mám zdravou, pěknou a čistou. A jak o ni pečuju? Nijak složitě. Důležité je, aby jste si každý den večer pečlivě odlíčila obličej a to i tehdy, když si myslíte, že se vám řasenka přes den už smyla. Je to hloupost. Potom máte zbytečně pupínky. Správné a pečlivé odlíčení se, je nesmírně důležité. To dělám opravdu každý den. A jednou do týdne, většinou v pátek, nebo v sobotu, když už cítím, že má pleť začíná churavět, udělám si očistnou proceduru a mám zase na týden klid. V jakém pořadí a jaké přípravky při tom používám najdete níže. Nejsou tam všechny přípravky, mám jich více, ale nechtělo se mi je všechny fotit a tady máte jen ty, které používám nejčastěji.

welcome-to-my-life.blog.cz | -K-
Jak říkám. Základem všeho je pořídné odlíčení se. Já nejčastěji používám tohle pleťové mléko. Ale mám i pár dalších. Je to vůně hroznu od Garnier. Tu značku mám pro péči o pokožku vážně ráda.:)

dnešek, včerejšek a přezdívka.

30. december 2010 at 22:34 | -K- |  Články
Hey, hi, hello!
Docela záhadný titulek, nemyslíte? Ale k věci. Tento článek bude rozdělen do tří odstavců. První bude pojednávat o trochu smutném a nekonečně skvělém dnešku, druhý pak o včerejšku a vlastně o všechn dnech kdy jsem se neozvala a ten třetí si MUSÍTE přečíst. I kdybyste neměli přečíst první dva. Nutně mi musíte totiž poradit s tou přezdívkou!!!:D
welcome-to-my-life.blog.cz | -K-
Dnešek. Ten byl prostě naprosto famózní. "Ráno" sice odjela ta rodina z Chorvatska, ale zbytek dne stál za to. Kolem dvanácti odpoledne jsem si šla lehnout, jelikož jsem byla fakt krutě unavená. Moc jsem toho nenaspala a sestra mě vzbudila ve dvě. Šla jsem si zahrát šipky (na tanečním koberečku) a potom jsem se už chystala na ven. Přijela pro nás Peťka ( v tomto článku se busou objevovat dvě Peťky a ta první je ta z Irska), což je moje jedna z nejlepších kámošek, která šla letos studovat do Irska na rok a vrátí se až o prázkách. Na Vánoce ale přijela do Česka a tak jsme se s ní prostě museli setkat. Jeli jsme s ní do jednoho města, kde bydlí M a P2 z naší mládeže a šly jsme společně do čajky. Bylo to úúúžasné. V hezčí čajce jsem ještě nebyla. Byly tam oddělené kóje a bylo tam moc útulně. Já jsem si dala karamelovou kávu a přemýšlela jsem, že si dám ještě chalvu, ale nakoec jsem se na to vydlábla, páč ten chlap už nešel kolem a mě se nechtělo vstávat od stolu s tak skvělou společností. P2 a M si daly vodní dýmku s příchutí melounu, tak jsem si taky párkrát potáhla. A musím říct, že mi to fakt chutnalo. Ale kouřit jí nbudu, nebojte. Fajně jsme si pokecaly, hlavně s P2, která není věřící a hodně se ptala na Boha a tak. Bylo to fajn, mám ty holky hrozně ráda! Nemůžu se dočat na prázdniny, kdy Peťku zase uvidím.
welcome-to-my-life.blog.cz | -K-
Včerejšek a všechny uplynulé dny od 27 byly úúúžasné. V pondělí jsem měla vystoupení - ty Swingovky. POvedlo se to!:) V jednu hodinu jsem jela s novou kabelkou do města, kde jsem zašla do knihovny vrátit knížky a ptom jsem šla do ZUŠky, kde jsme si to párkrát sjely a šlo se do KD. Tam se konala generálka. Po generálce jsem jela domů, kde jsem byla jen 35 minut a zase jsem autem jela zpátky. Oblékla jsem se do šatů, nalíčila si rty na ruděčerveno a šly jsme s M, E a R rozdávat bonbony příchozím divákům. No řeknu vám, bylo tam fákt narváno. Šíleně. Měla jsem dost velkou trému, ale neakonec jsem to odtančila superně a ani jednou jsem to nespletla!:) Večer pak přijela Babia chvíli po ní i Strejda, teta, dva bratránci (jednomu jsou teprve tři!) a sestřenka(12). A bylo to s nima super. Fajně jsme si pokecali  a já jsem se nasmála jak už dlouho ne. Strejda je strašný srandista. Včera jsme si pak udělali výlet na hory (ale neřeknu které :P) a ségra s bráchou si brali lyže. Bylo to kouzelné pozorovat ty zasněžené stromy!:) Večr jsme šli na večeři do restaurace. To bylo též skvělé. Celkem nás bylo 12, takže jsme měli sami pro sebe takovou malou "místůstku" jedné nóbl restaurace. Dala jsem si Italskou rajčatovou polévku s noky a potom jsem pokračovala na Italské vlně zapékanými nudlemi na mozarele a parmezánu se špenátem. Mňamka!:) No a o denšku už víte... Strašně se mi po nich stýská. Moc, moc, moc!:'(
welcome-to-my-life.blog.cz | -K-
Přezdívka. Abych pravdu řekla, moc jste mi teda nepomohli! Schválili jste snad všechny možnosti, které jsem vám navrhla! A žádný Váš osobní návrh jste nezadali. Takže jsem zase tam, kde jsem začala. Díky za upozornění od B.´, protože jsem vážně netušila, že někdotakový už existuje. Ale konec už. Prosím vás všechny, aby jste hlasovali v této anketě pod tímto článkem pro přezdívku, která se vám líbí nejvíce a do komentářů prosím piště své návrhy. Děkuju předem moc! A to je ode mě asi všechno. Jsem strašně unavená a tak tento článek nestál asi za nic. Sedím tu v županu, na sobě pyžamo a teplé žůžové papučky a těším se do postele.
Dobrou!

narychlo.

26. december 2010 at 17:58 | -K-
Kulturní vsuvka:

Chceš se mě na něco zeptat? Něco mi říct? Cokoli? TÁDY.


Zdravím.
Monžá jste si všimli, možná ne, ale na blogu nastaly jisté změny. Nový layout, některé nové rubriky a několik jsem jich naopak smazala. Prostě změna. Já sama jsem zvědavá, jak dlouho mi to zas vydrží než se pustim do dalších úprav. Každopádně momentálně mi to vyhovuje, což je hlavní.
Abych pravdu řekla, nemám náladu na psaní. Ale je to potřeba, musím vám říct, že se tu nějakou dobu neukážu. Zítra mám totiž vystoupení na těch Swingovkách a večer přijede rodina z Chorvatska. Awww! Jak já se těším si nedovedete představit.
Takže mi držte palce, ať so zítra nezvrtnu kotník a ať domů k rodině <3 dojedu živá a zdravá.
Tak. A to by tak v kostce byla šecko. Jo a ještě něco! Zamilovala jsem se! Ale fakt. Není to bohužel člověk, ani prsten ani boty, ale je to úúúžasnej mobil!:) Nokia CS. Miluju jííí!:)

welcome-to-my-life.blog.cz | -K-

Mějte se.

P.S. co říkáte na přezdívku Julienne Chloe?^^ Jsem blázen, já vím. Ale mě moje přezdívka sere. Chci něco delšího. Něco, co bude vystihovat MNE! A přitom něco lehkého. Třeba mé jméno v cizím jazice. Bohužel to ale ve většině znamena Chris, nebo Christine a to se mi nelíbí, páč je to jak nějaká krisa. Chci něco módního, ale přitom svěžího, něco co by vypovídalo o mě!:( Poraďte mi!

[Edit.22:06]
A nebo Chloe Flower? Chci totiž něco jako jméno a přijímení a Chloe je má oblíbená módní značka, a kytičko mi říká moje maminka ^^. A zní to celekm hezky, no ne? Tak co, raďte, jsem úplně mimo.

[Edit. 22:10]
Chris Flower? Coco Flower?

[Edit. 22:03]
Chris Fleur? Vybrerte i kruciš nějakou přezdívku!:(


Fashion - Crossroads

26. december 2010 at 17:39 | -K-
welcome-to-my-life.blog.cz
!Fashion!

-Módní typy pro Vás. Různé modely z polyvore.com, lookbook.nu a looklet.com a nebo třeba mé postřehy z módních časopisů

-Moje návody na líčení, kosmetika, kterou používám a podobně.

-Co dodat? Prostě modely, které běžně nosívám.

-Vše, co jsem si koupila a co mi udělalo radost
[0.6] Presents.

25. december 2010 at 19:24 | -K- |  Photos
Hey Guys!
Jakpak se máme po tak velkém dni? Já se mám skvěle, včerejšek byl skvělý a mám strašnou radost ze všech dárků. A protože se mi nechce moc psát a taky proto, že už si chci jít číst, rozhodla jsem se pro foto článek s dárečkama. Tak co říkáte? Byl můj Ježíšek štědrý? Nejsou to ještě všechny dárky, ale zbytek už jsou buďto peníze a nebo nějaké blbinky.

Nelámejte si hlavinky s tím co to je. Napovím vám. Pračka. Ano, ano. Já a mé sestry jsme dostaly pračku, která bude v naší koupelně (máme svou vlastní) abychom si mohly prát svoje šatstvo.


1 den

23. december 2010 at 17:12 | -K- |  Články
Nemůžu uvěřit tomu, že už zítra jsou vánoce. Byla jsem blbá, když jsem myslela, že letos to zas bude normální. Nebude. A nemůžu vám ani říst proč, je to moc osobní. A co bych vám řekla? Ani nevím.
Užijte si svátky a nenechte si je nikým ani ničím zkazit. Dělejte přesně to, co by jste měli udělat proto, aby jste byli spokojení. Čumte na pohádky, procházejte se venku, jezte cukroví a čtěte knížky. Užívejte si volna a nadělených dárků a nechoďte na blog!:) Mám vás fakticky moc ráda!:)
A co bych ještě řekla ke mě? Jak se mám a co dělám? Mám se... Přiměřeně. Včera jsem uklízela a večer jsem jela na trénink. Bylo to skvělé.<3 Doučila jsem se tu choreogarafii a pak jsem to jen pilovala. Nebylo to nic těžkého. Jediný, kdo mě naštval byla R. A to fakt. Ta učitelka je šílená a já jsem byla fakt blbá, když jsem se jí před holkama zastávala. Už to dělat nebudu. Ona si to nezaslouží.
welcome-to-my-life.blog.cz
R donesla na trénink cukroví. Bylo to moc fájn. Pojídaly jsme, chechtaly se a já si uvědomila, jak moc mám ty děvuchy z baletu ráda. Jsou to moje opravdu ejlepší kámošky. Holky ze školy mám ráda, ale nejsou to kámošky, kdežto E, M a R jsou a vždycky budou ty, kterých si vážím. Sice mě M taky furt štve ale E a R jsou fajn. Zvláštní. Když jsme byly malé, byly jsme my tři nerozlučná trojka. Měli jsme dokonce partu. A potom se něco stalo. Nevím co, ale holky mě začlay pomlouvat, chechtat se mi a já jsem to fakt těžce nesla. Asi po roce dostaly rozum a se slzami v očích se mi omlouvaly. Od té doby uběhla spousta let a já na to už dávno "zapomněla". Je mi líto, že se to tak zkazilo a my už nikdy nebudem NK. Tedy, alespoň už to nikdy nebude takové, jako kdysi...
Včera jsem se koukala na Lásku nebeskou. Miluju ten film. Sice je přeslazený, ale k vánocům patří. Teď se nudím, čekáme až se vrátí domů taťka, postaví stromek a budem ho moct zdobit. Do té doby si pustím House.<3 (Má největší platonická láska.) Zítra se už neozvu. A dost možná, žese neozvu ani pozítří. Mějte se!

dojatá, rozhodnutá.

22. december 2010 at 14:15 | -K- |  Články
welcome-to-my-life.blog.cz
A máme tady další nový den. Venku roztává sníh a vypadá to, že i přes to, že letos byla zima už na podzim opravdu krutá, Štedrý den strávíme na blátě. Ale co se dá dělat? Sice by bylo opravdu moc pěkné strávit tak veliký den na sněhu, ale myslím, že Štědrý den není jen o tom. Je to především den, který je o lásce, odpuštění, pohodě, ... Vždyť to všichni známe! A kam se tím vším chci dostat? Jednoduše a prostě k tomu, že jsem teďkom rozbalila první vánoční dárky letošních vánoc. Nebojte se, z let, kdy jsem prozkoumávala dům, abych našla dárky, jsem už dávno vyrostla, tyt dárky mi poslaly po sestře moje "nejlepší přítelkyně" ze třídy. A já jsem z nich unešená. Po tom, co mi daly se docela stydím za to, co jsem tady o nich psala... Tedy né, že by to nebyla pravda, moc si snimi nerozumím, ale stejně je mám ráda. Vždyť přítel není ten, kterého máme rádí pro to, jaký je, ale je to ten, kterého máme rádi i přes to, že víme jaký je. Možná jsem na ně moc zlá. A co mi vlastně daly? D mi dala modelínu. Letos jsme si řekly, že si dáme jen opravodé drobnůstky a nebudeme utrácet. Ale ta modelína mi udělala radosr. Né proto, že bych byla nadšená z toho, že si z těch drobných lepivých kuliček budu moct modelovat, ale proto, že ten dárek byl kupován s láskou. Od všech třech dohromady jsem dostala zarámovanou fotku nás čtyř a krabičku (vyrobenou, moc pěknou), ve které byla jedna čokoládka Merci, čajová svíčka a jedem pytlík čaje. To mě rozesmálo. Do školy jsem si totiž přes zimu nosila v termosce čaj. A holky z toho měly srandu, vždycky ke mě o přestávce doběhly a říkaly, že se těší na čajový dýchánek. :D Tohle byla nárážka na to. Moc milé. Od N jsem dostala keramického slona, kterého si můžu pověsit na stěnu a rudě červený lak.^^ Potom taky odličovací mléko od Garnier a takovou knížku, kde jsou vytisklé barevně všechny naše společné fotky a pod nima jsou k tomu vtipné kometáře. Mám jí ráda. Přes to přese všechno jí mám moc ráda. A stydím se za to, jak jsem k ní zlá.
welcome-to-my-life.blog.cz
Vánoce se nám blíží většími, než mílovými kroky. A já se na ně těším. Je mi jedno, jak dopadnou, ale já si je hodlám užít a nenechám si je nikým a ničím zkazit. Celý den se budu válet u televize a budu baštit cukroví, večer slupnu Štědrovečerní večeři a pod stromečkem si rozbalím ty úžasné dárky, které vím, že tam budou. Potom se kouknu na koření života po něm si vezmu knížku, kterou dostanu a půjdu si číst. Další sen potom budu jen číst, cpát se cukrovím a dívat se na pohádky. Krása, ne? A 27. si půjdu odvystupovat na ty swingovky! Dneska půjdu na trénink, celou sestavu se doučím a nikdo mi to nevymluví! Já tam prostě tančit budu! :P A teď musím jít. Jestli totiž chci vystupovat na těch Swingovkách, musím jít dneska na trénink, a jestli chci jít dneska na trénink, musím mít prvně dokonale uklizeno. Takže jsem pomalu v časovém skluzu!:D Mějte se fanfárově!˘3˘
welcome-to-my-life.blog.cz

originalita.

21. december 2010 at 22:09 | -K- |  Články
Zdravím.
Co je to originalita? Kde končí tvůj vlastní styl a začíná opičení se? Už odmala nesnáším větu "neopič se" a už od mala nesnáším, když mě někdo ve všem kopíruje. Ale můžeme se opravdu na to dívat takhle? Vždyť kdyby se lidé neopišili, takl máme jen jeden druh auta, jeden druh triček, kalhot, ... Všichni by byli stejní a nudní!
Nedávno jsem zjistila, že jsem absolutně bez fantazie a prostě mě nenapadne nic vlastního. Musím inspiraci sbírat jinde. Né, že bych si dělala stejné laye, které jsem už někde viděla, ale beru z nich inspiraci a přizpůsobím si je pro svůj styla a své představy. Ale myslím, že mám mnohem menší fantazii, než kdokoli jiný. Proto taky nebudu nikdy spisovatelka. Nejsem schopná vymyslet děj knížky tak, aby byl zábavný, nemám pro to fantazii. Jen se bojím, že nedostatek fantazie bude překážkou i v mém snu stát se novinářkou. Ale tam snad tak velkou fantazii nebudu potřebovat, ne?
Štve mě, jak mě jedna nejmenovaná osoba stále ponižuje. A říká mi, že jsem blázen, když se chci stát novinářkou. Ale já si myslím, že jen závidí. Ona dotyčná osoba totiž taky měla ambice stát se novinářem, ale zahodila je. Já neříkám, že mám bůhvíjaký talent na psaní a nebo že jsem kdoví jak nadaná, ale prostě mě to baví a nevím co jiného bych chtěla dělat. Prostě budu novinářka. A basta. Nic mi v tom nezabrání. Ani nějaké přiblblé poznámky dotyčné osoby. :P
welcome-to-my-life.blog.cz

Tak už je to jisté. Zítra taky nejdu do školy, což znamená, že neuvidím holky před svátkama. Dárky jim pošlu po ségře to není problém, ale chtěla jsem se s nima přece jenom rozloučit. Ale co už, moje zdraví je přednější. Nevím, jak bych popsala co k nim momentálně cítím. Je možné cítit hněv i lásku najednou? V mojem případě tedy rozhodně ano. Když jsem s každou jednou zvlášť, tak to bývá super, ale když jsme všechny po kupě, tak ybch je nejraději nakopala do zadku. Tedy, když jsem s G sama (třeba jako jsem byla v pátek), tak je to přímo skvělé. Ona je úžasná. Umí naslouchat a přitom se sní člověk i zasměje a nadělá spoustu blbin. S D je to taky super. Ta je sice někdy až moc egoistická, ale dá se to. A N? No... S tou je to někdy dobré. Je to zbláštní. Byla moje nejlepší kámoška celých 8 let a teprve teď mě začala lész na nervy. Ona se chová divně. Asi nikdy jí nepochopím. A je zlá a tak vůbec. Ale někdy je to sní fajn a jsem ráda, že jí mám. I já sama jsem zmatena z pocitů, které cítím. Je to normální?
No nic. Asi si půjdu číst. Čtu knížku Kde končí duha, což je velmi, ale VELMI zajímavá knížka a já se nemůžu dočkat, až naní napíšu recenzi. Majte se.
Bye.

vracím se.

21. december 2010 at 16:59 | -K- |  Články
welcome-to-my-life.blog.cz
Vánoce strávím tady. A basta. A je mi jedno pokud si to tu budeš číst. Teda není mi to jedno, ale ... Já se prostě bez tohodle blogu neobejdu. Na jiných mi to nesvědčí. A budu sem i nadále dávat fotky. Všechno nechám při starém. Asi si říkáte, že jsem se málo poučila po tom, co se mi stalo, ale já na to dlabu. Pokud to tu někdo najde, tak ať. Je to blog a můžu si sem psát co chci. Tak! A to že tady jsou moje naprosto soukromé a osobní věci, které si může kdykoli kdokoli přečíst? No a? Pravděpodobnost, že to tu najde někdo známý je jedna ku tisíci a kdyby už se to náááhodou stalo (jako třeba teď), tak je to jen a jen jejich roziki, jestli si budou číst, to co ti píšu. Ale jména cizích lidí už sem psát nebudu. To zas ne. Už jenom písmenka. UF! Spadl mi takový veliký balvan ze srdce, že jsem se vrátila!:)) Zase bude všechno Ok a při starém. A těšímse na vánoce a mám se fajn, jen aby jste věděli... Letošní vánoce budou super!:)
A víte co je nejhorší na tom, když se člověk stěhuje z blogu na blog? Že potom lidi nejsou v obraze o tom, jak se mám, co dělám a co prožívám. A mě se to pak nechce znova vypisovat. A to ani v tomto případě. A tak jen ve zkratce řeknu, že jsem nemocná a vypadá to, že do školy nepůjdu ani zítra. Doma je skvělá vánoční atmosféra a ve vaně plují dva kapříci, které jsme se ségrou pojmenovaly Otík a Laura. He! :P Už se nemůžu dočkat vánoc! První vánoční svátek k nám přijede babi, další vánoční dvátek bude mládež, další den, tedy 27. prosince mám vystoupení (jestli teda budu vystupovat, když jsem nemocná a neumím choreografii) a přijede teta, strejda, sestřenka a dva bratránci z Chorvatska a stráví u nás několik dní. No a 31. je silvestr. Původně jsem měla jet já a starší ségra na jednu "VIP" párty, ale nechceme nechat mladší ségru doma samotnou s rodičema, takže budem tvrdnout doma. Ale mě to nevadí. Silvestry doma mám ráda, fakt. ^^
Mějte se bejci!

chybí mi to tu.

21. december 2010 at 16:30 | -K-
Stýská se mi. Fňuk. Jeňo, jestli si to tu čteš tak... Proč to děláš? Proč mi nedáš pokoj? Jdi do háje a zapomeň tuto adresu, prosím. Alespoň jednou v životě mě poslechni! Jestli si tohle přečteš, napiš komentář. Prosíííím!