April 2010

NEW AGE

4. april 2010 at 22:00 | Jesus Girl ツ
No jo, je to tu. Nebudem to prodlužovat. Blog normálně pokračuje, je navlas stejný jako tady tenhle, akorát má jinou adresu. Já prostě to potřebovala. Neřešte to. Prostě si mě prosím akorát změňte v seznamu. Místo welcome-to-my-life.blog.cz tam teď bude stát jesus-girl.blog.cz . To je vše. Jinak se nic nemění. Já prostě potřebovala nějakou změnu. Takhle to bude pro nás všechny nejlepší. Na tamtom blogu je stejný lay a je to tam prostě navlas stejné a dokonce je v archivu i odkazy na tento blog (myslím že je tam archív už od září, kdy tento blog vzniknul). SNad se na mě nebudete zlobit a zněníte si mě. Fájn, to je vše co jsem vám chtěla povědět. Mějte se. "Uvidíme" se asi zítra. A nezapoměňte:


jesus-girl.blog.cz


POZASTAVUJU(jak já tohle slovo nesnáším!)

4. april 2010 at 13:41 | Jesus Girl ツ
Tak snad už jsem se uklidnila natolik, abych konečně napsala něco opravdu "pořádného".
Mejsem si ničím, co se teď týká blog.cz jistá a tak mě napadlo, že si dám pauzu. Ujasním si, co vlastně chci. A pak se vrátím. Nebojte se. Myslím že to nebude dlouho. Já se vám vrátím.Brzy...
...snad

[EDIT]
Mám nápad. Ale chci ho uskutečnit až když uvidím, že se vám líbí. Potřebuju změnu. Cítím to v kostech. Tak mě napadlo, že si založím nový blog. A do menu toho nového blogu di dám odkaz na archív tohoto blogu. A nebo co mám dělat? Poraďte mi. Nevím si rady, ale změnu chci. POMOCT!

něco jako vysvětlení

4. april 2010 at 13:00 | Jesus Girl ツ
Asi bych se vám měla omluvit za včerejší článek. Ale nechci. Ne, nemám chuť se vám omlouvat. Všechno už je zase OK a já se nechci k ničemu vracet. Řeknu vám jediné - pátek byl pro mě jeden z nejhorších i nejhezčích znů života. Tak, a máte to! Teď jsem vám ještě zamíchala ten guláš, co jsem vám už předtím nasadila do hlav, co?:D Ale mě je to jedno, nehodlám se k tomu vracet, takže máte smůlu.
Asi jste si všimli (museli jste si všimnout, pokud jste tady byli a nejste slepí), že se tady oběvily nějaké změny. A změny pokračujou. Hodlám si nechat vyrobit nějaký pěkný, jednoduchy lay, který tady vydrží navždycky. Né že by se mi ten předtím nelíbil, ale já chci něco osobnějšího. A pokud chcete mít nějaké kecy, tak si raději zalepte pusu, protože já nejsem na ně zvědavá!
A co jinak? Nic. Život si poklidně plyne dál. Všechno jede zase podle starých kolejí a nikdo se neotáčí zpátky. A já taky ne. Teď nemám náladu na blog. Takže se omlouvám. Já se ozvu.

neřešte to

3. april 2010 at 22:31 | Jesus Girl ツ
Neozvala jsem se, já vím. Byla jsem nemocná. Jeden den jsem měla horečku přes 38... Bylo mi zle a na PC jsem neměla ani pomyšlení. Stalo se toho hodně, fakticky hodně, ale nějak nemám náladu vám to psát, ikdyž to bylo dost zásadní. Asi jste zmatení... Ale mě je to fuk. Já se ještě ozvu.