January 2010

We flllly, we fly to Prague!

30. january 2010 at 23:56 | Duffyツ
Titulek neřešte. Nic jiného mě tak rychle nenapadlo...:D Tej jsem tady potají(viz. minulý článek), ale mám alespoň trochu času sem napsat... Protože máti je dole.:D Ale jsem už děěěsněěě unavená, takže se omlouvám za případné chyby, či nesrozumitelné žvatlání. Mno a k dnešku a včerejšku. Prostě mamka oběvila na počítači jednu starou hru. Jmenuje se "Bombič". Je to prkotina, ale je to snad jediná PC hra na světě, u které vydrží sedět až do noci. Ale ta hra je jenom na "mojem" účtu, který mám zaheslovaný. A třeba když spím, tak mamka nemůže hrát, protože nezná heslo. A jednou v noci se jí to stalo a šla mě vzbudit, ať jí to heslo řeknu( já vím, šílené). Ale já ji ho říct nechtěla, protže jsem byla sice děsně unavená,ale pořát mi bylo jasné, že kdybych jí ho řekla, byla by to pohroma, protože mám stejné heslo na všechno: facebook, spolužáky, email, blog... Takže bych byla nahraná. A mamku to urazilo a řekla, že dokus jí neřeknu heslo, nesmím tady. A tak jsem si změnila heslo a teď tady jsem. Snad jste to pochopili.

Jinak v pátek byla mládež. Bylo to super, zase byla prdel:D. V šest to začínalo, ale protože klíče od té budovy měla moje ségra, a Dawe( to je devatenáctiletý vedoucí naší mládeže) chtěl ty klíčky hodinu předem, musely jsme si s ním dát sraz a pomáhaly jsme mu to tam chystat. Zanedlouho přišel i Přemek a pár lidí z Ostaravy. Pak přišel ještě Kovy(Majkl) a Domča(Dominik) a pak jsme hráli hry. Takové vtipné, třeba že jsme byli v dvojicích( já byla d Dominikem-16 let) a měl mě nosit v náručí a tak. Takže srandy kopec. A pak bylo "kázání" nebo spíše taková delší debata. Bylo to fakt super. Mno a po mládeži moje milovaná sestřička zjistila, že se blbě koukla do jízdního řádu a že nám žádný autobus nejede, takže jsme o půl dsáté šlapaly 3 kiloetry tmou samy.Hehe.

A zítra v deset vyrážíme do Prahy. Na týden. Takže se mnou fakticky nepočítejte. Ještě , že se mi dneska podařilo (KONEČNĚ!) nastrkat písničky do iPoda!:)) Jsem totálně happy!A to je asi tak vše , co stojí za zmínku. Jsem únavou úúúplně mimo, tak se ještě jednou moc omlouvám za chyby a divně nesrozumitelné žvásty...Děkuji za pochopení. Mějte se tady a chovejte se tu slušně.Pá<3

Vaše
děsně unavená,
těšící se do Prahy,
šťastná, že se jí podařilo dát písničky do iPoda
a nesmírně ukecaná(ostatně, jako vždycky,že?)
Duffy:))!

Runway.

30. january 2010 at 14:47 | Duffyツ
Hojec^^.Takže, kvůli jedné takové prkotině, kterou vám snad příště objasním, mám zatacha na PC. Teď jsem tady potají, tak snad mě nekecnete!:D Jinak zítra jedeme do té Prahy, takže se mnou nepočítejte. Včera bych vám napsala, ale byla jsem večer na mládeži. Skvělé to bylo^^. Podrobnosti objasním přístě. Teď frčím, ať mě tu mamka nenačape...!Pá<3
Duffy:)

Ballerina♥

28. january 2010 at 20:28 | Duffyツ

Název: Ballerina♥
Datum zahájení:29.1.2010
Spokojenost:100%
Autor:Duffyツ
Vyjádření:
Do toho obrázku jsem se zamilovala.Musela jsem ted Lay tady dát. Je to přece mů milovaný balet!!!
Náhled:

Jola hola hou! We're going to Prague!

28. january 2010 at 14:54 | Duffyツ
Jsem spokojená. Sice jsem se o dvě dvojiky zhoršila, ale jsem zpokojená. Asi všichvi vědí, že řeč je o dnešním vyvěčení. A je to vůbec možné, že už je pololetí?! Vždyť je to jako včera, když jsem nastupovala první den do školy! A teď už tu sedím s papírem plným známek v ruce a zkoumám ho. Mám tři dvojiky. Myslela jsem, že jich bude víc. Loni jsem sice měla jenom jednu, ale tři jsou taky pěkné. Jednu mám ze temáku. Nesníším zemák. Je to vůbec nejhorší předmět z těch vůbec nejhorších předmětů. Docela se divím, že mi dala dvojiku, když moje známky tam jsou: 1,2,3,4,3... Ale je hodná:). Další dvojika je z Fyziky. Za to fakt nemůžu. Měla jsem tam hezké známky: 1,1-2,1, a pak jsem( ne mojí vinou, nýbrž, jak to bývá, učitelovou vinou) dostala za tři z laborek a dvojina na "výzo" , jak všichni z oblibou říkají, je na světě. Další dvojika je z matiky. Nic neříkám. Je to moje vina. Hodně jsem to flákala a místo abych se šla učit jsem na to dlabala a koukala se třeba na přátelé... Matiku jsem měla vždycky ráda. Nepatřila mezi moje oblíbené předměty, ale taky mi nevadila. Byla takový neutrál. Ale poslední dobou už mám třeba mnohem radši děják, než matiku. Taky se docela divím, že mi dala jedničku z Ajiny, jelikož tam mám sice plno známek ale asi nějaké takové: 1,2,2-3,3,3,2,1,2,1-2,1,1,1,1,1,1,1,2,1,1,1,2. Ke konci jsem se sice mírně zlepšila, ale na jedničku to není. Je hodná:). Dokážu jí, že na jedničku mám!:)

Jinak, zajímá vás co jsem dneska celý den dělala? Pokud ano, čtěte, pokud ne, přeskočte tento odstavec:). (Snad se mezi vámi najde někdo takový, kdo si tento odstavec přečte...:D)
Ráno se mi kupodivu a po dlouhé době vztávalo lehce a vztala jsem rychle. Žádné složité rozlepování očí se tedy nekonalo:). Pak první hodinu jsme měli matiku a naší třídní:). nechtěla nás na den vysvědčení trápit a tak jsme dělali nějaké "zajímavé" příklady. Další hodinu jsme měli výtvarku, ale jen asi 10 minut, protože pak se šla hrát vybíjená. Já na "vybišu" moc dobrá nejsem a tak jsem do družstva vyraná nebyla. Sice o mě uvažovali a dokonce mě i přemlouvali, ale já jsem nechtěla. Ještě mě někdo zase vybije do nosu jak minule, že? A tak jsme fandila. Naši vyhráli s velkým náskokem. Všechny rozdrtili. No jo no, jsme hold nejlepší!:) Pak byla čeština, nic moc a pak byla fyzika. Ech. Kačer (jak potají říkáme našemu učiteli s velkým zadkem a nešpulenou pusou) nám vždycky říká, že když na začátku hodiny máme počmáranou lavici, že mu to máme říct, jinak to bude na nás. A na té mojí a Denisiné lavici bylo napsané: Kačer(bylo tam napsané jeho jméno,ale to tady psát nebudu) je pí*a, už je to tak, a to bylo napsané skoro přes celou nĺavici. Já jsem se přihlásila a řekla jsem: "Pane učiteli, já tady mám něco napsané*řehot*" a on " Tak mi to přečti, ať tam nemusím chodit." a já: "Vážně to chcete slyšet?" on se zatvářil nechápavě a kývl, tak jsem to nahlas před celou třídou s úšklebkem na tváři přečetla...No nemusím vám říkat, že jsme se válely z jeho výrazu ještě hodinu smíchy...:D A pka bylo vízo. My jsme s "panemvlezdoprdelkou" pořád něco blbli a dělali vtipné připomínky, až se učitelka naštvala a prý: "Nechte už toho vrkání!":D No já jsem se smála!:D A to je všechno:)

A další věc, o které vám MUSÍM říct je, že....*Chvíle napětí*....že jedeme nakonec do té Prahy!:))Juchůů! Sic už to víte z titulku,ale já jsem vám to chtěla ještě říct oficiálně. Nevím, přesně , kdy tam pojedem, jestli zítra nebo pozítří, snad vám ještě stihnu dát vědět. Ale počítejte s tím, že nebudu psát... Sice v Paze mají PC, ale asi chápete, že budu mít nastarost jiné věci, než vysedávat na PC. Pak vám povím , jak jsem se měla, co všechno jsem dělala a co všechno si koupila, jo? A jaké máte vy plány na prázky? Určitě napište, zajímá mě to:). Ale já už jdu. Chci si čííst:). Takže se tady mějte, nebuďte zklamaní z vysvědčení a užívejte volna, které sice nemáte všichni, jenom ti co bylí tady poblíž, čili J E A L O U S a hlavně moje milovaná baletka Bláznivá^^:).Tak se mějte! Pá<3

Vaše
spokojená
a těšící se do Prahy
Duffy:)

Co mám všechno v pokoji...8-)

27. january 2010 at 18:40 | Duffyツ
MÁŠ V POKOJI:
Dveře- Jasně že jo!:D
Okna- Dvě
Postel - Kupodivu ano... Křeslo- Ne-e(Jak by řekla moje milovaná Denisa:D)
Gauč - ee(Jak by řekl papušek, mimochodem, tenhle výraz nesnáším:D)
Psací stůl-Mám:)
Židle - A dokonce na kolečkách!
Pc s příslušenstvím-Ano na stole....
Lustr -Možná je to po dvou letech,co tu bydlíme, neobvyklé,ale nemám!:D
Stolní lampa - Zelená z Ikei a na té rukojeti mám megnetické mini plyšáčky:D
Šatník - jj:)
Další skříně - Komody
Police -Ano, knihovnu.Giga knihovnu nacpanou od stropu až po podlahu knihami:).Moje největší pýcha:))

Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život! (Jan Werich)

26. january 2010 at 18:39 | Duffyツ

Oh. Niki mi utekla (obrazně řečeno) a já se nudím a tak píšu. Včera jsem si pročítala pár starších článků na tomto blogu. Už jsem tu čtvrtý měsíc. Což je rekort, tak mi zatleskejte!:) Mno a víte, čeho jsem si u toho pročítání všimla? Že čím starší ten článek je, tím je inteligentnější. Z čehož vyplývá, že poslední dobou jsou mé články opravdu jen totální kecy. A to souhlasí. Dneska mám pro to alespoň výmluvu, jsem totiž děsně, ale děsně unavená. Dělá mi problémy uzdžet hlavu ve stejné polkoze jako záda:D... Ech. Ale dnešní den stál za to:). Byl, stejně jako ten včerejší, strašně super:).

Mno ráno jsem málem nevztala. Ale fakt. Byla jsem tak unavená, že jsem měla pocit , že můj mozek je oteklý do obřích rozměrů a važí minimálně sto kg...A já tu hlavu ne a ne udržet. Jako naprd toto! Fakt! Potom jsem jela do školy. Divím se, že jsem po cestě autobudem neusnula. Nebylo by se čemu divit... První hodinu byl Přírodopis, který mě poslední dobou začíná čím dál tím více bavit, což je velice divné, jelokož jsem ho ještě nedávno zatrpkle nenáviděla. Potom matika, která mě naopak jakš takš bavila a teď ji čím dál tím víc nesnáším. Potom ajina. Hehe. Tak to je na delší povídání. Máme novou učitelku, která je totálně v klidu a je jí všechno jedno. Kluci (konkrétně tedy "Frajer" s "Papouškem") na sebe pořvávali a "Frajer" normálně před celou třídou i před učitelkou a Denisou, radil Papouškovi, jak Denisu zbalit. A víte , co na tom bylo nejvtipnější? Ona nevěděla o čem se baví! A to to bylo tak jasné!:D Potom čtení. Četli jsme jeden článek s názvem: "Maminčiny oči" a dost jsme se u toho nasmáli, jelikož p.uč. nám zapomněla laskavě zdělit, že se nejedná o maminku, nýbrž o srnce! Tak asi proto nám přišlo tolik vtipné, když tak malý koloušek popisoval, jak mu maminka olizovala nohu apod.:D...Potom hudebka a tradá na oběd:).

Po obědě jsem šla s Niki do knihovny. Po delší době:). A i když jsem si slíbila, že si nic nepůjčím dokud nepřečtu všechny knížky z vánoc + větrnou hůrku (Díky J E A L O U S), tak jsem nemohla odolat a půjčila jsem si Emmu od Austenové, což je autorka Pýchy a předsudku:). Mno potom jsem šla s Niki zpátky do školy přičemž ona šla na konverzační soutěž z AJ ze které jsem se úspěšně vyvlíkla:). A myslím , že se jí to povedlo... Zítra se dozví výsledky. Potom jsme letěli na utobus, po cestě jsem si koupili moc dobré Lollipops a potkali jsme ségru, která taky mířila domů... Doma jsme ze začátku blbly, pak jsme si daly kroupové karbenátky, zkoukly jsme Katakomby (což je mimochodem horor, ve kterém hraje P!nk skoro hlavní roli) , pak jsme se fotily a pak už musela jet domů. A teď jsem tu. Totálně vyčerpaná a unavená, ale jsem tu:).

Mno, tak já se pudu učit a dneska počítám s tím, že si půjdu lehnout dříve, ať se ze mě nestane chodící mrtvola, které se už dost podobám. Mějte se fanfárově!Pá<3

Vaše
děsně,ale děsně unavená,
ale stále ukecaná
Duffynka:):P!

Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.(John Lennon)

25. january 2010 at 14:50 | Duffyツ
e
Ne neodsuzujte mě. Jsem si plně vědoma, že jsem nedodržela rovnou dva sliby, které jsem vám dala. Ale oba dva vám teď odůvodním... Vím, že jsem říkala, že nebudu často měnit dess, ale prostě jsem zjidtila, že mi ty "grafické" nesedí. Potřebuju mít něco obyčejného ,aby mě to jen tak neomrzelo. Snad tohle už vydrží dýl. Mno a ten druhý... Říkala jsem, že tady budu chodit co dva dny, ale prostě věc se má takhle. Zítra ke mě po škole přijde Niki a odejde až někdy večer a já se pak budu učit, takže budu mít asi těžko čas psát nějaký článek. A tak píšu dneska a příští článek bude až ve středu. Ale to, že tady zítra nebudu neberte jako podmínku k tomu, abyste tady nechodili!:D Klidně tady choďte, budu jenoma jenom ráda:).

Jinak k dnešnímu dni. Dlohou jsem hledala správný avatar. Dnešní den byl vcelku obyčejný, spíše pozitivní( tedy určitě více pozitivní), nežli negativní. Ani nevím co bych k němu řekla... Seděla jsem s Denčkou v lavici, jelikož Radim, který s ní normálně sedí, dneska nebyl ve škole. Za náma seděl "papoušek, neboli papugáj" , takže jsem musela dvojnásob poslouchat to jejich vrkání, jak já tomu říkám. Hlava mě ještě stále bolí jak střep a navíc jsem ještě k tomu děsně, ale děsně unavená, takže to jediné mi tak nějak zhoršovalo náladu. Po škole jsem šla s Niki do obchodu a koupila jsem si nějaký energy drik, abych se alespoň trošku probrala a musím konstatovat, že mi to vážně pomohlo. Jsem těď více svěžejší a taková...mno dalo by se říct, že hyperaktivní:D. Ale to já bývám časzo, tak se tomu až zas tak nedivím.

Ještě k citátu. Mno není krásný? Pravdivý a výstižný. Dokonalý. Tak bych ho identifikovala já:). John Lennon je úžasná osobnost a má skvělé výroky. Budu je sem dávat častěji, nevadí? Ale i kdyby jo, máte smůlu. Stejně je tady budu dávat!:P Je to můj blog a tak vás nemusím žádat o svolení. Muhehe!:P Už vás nebudu týrat mýma trapnýma kecama a zabalím to tady. Dneska mě ještě čeká trénink a musím se ještě naučit a vysát si tady... Takže tak. Mějte se kráásně a skládejte básně vy bojí bobani^^.Pá<3Vaše
milující
a ukecaná
a hlavmě velice spokojená
a se skvělou náladou
(to je to dneska dlouhé,co?:D)
Duffy:)

F R I E N D S

24. january 2010 at 21:50 | Duffyツ
Název:F R I E N D S
Datum zahájení:24.1.2010
Spokojenost:99%
Autor:Duffyツ
Vyjádření:Ani nevím, proč jsem dess změnila...A možní ho jště změním.Ach!Jsem nemožná co se měnění Layů táče.Snad jste si už zvykli:)
Náhled:

And going beyond.

24. january 2010 at 13:19 | Duffyツ
Dnesk se mi zdál zvlášní sen. Krásně zvláštní♥. Hodně věcí jsem si díky tomu uvědomila a jednou z těch věcí je, že věnuji až moc času počítači...Takže ode dneška čekejte články jenom jednou za dva dny. Tehdy totiž budu na počítači. Už tu nebudu každý den, jako dřív. A mám z toho velmi dobrý pocit:).

Jinak včera večer jsem si jako obvykle psala s papouškem. Ten kluk mě nepřestává udivovat:D... Normálně mě včera asi půl hodiny snažil navnadit na poslouchání metalu a podobných kokotin. A mě se normálně pár písniček zalíbilo! Ano, ať je to jakkoliv nemožné, pár písniček jsem si zalíbila:). Na konci tu jednu takovou hodím...(Mimochodem proto tento avatar... Česky to znamená něco jako miluju vtipné hochy, což je pravda...)

Dneska mě hlava sice ještě bolí, ale už -Bohudík- méně. Takže snas jsem se z toho nějak dostala a zítra budu moct normálně do školy... Taky jsem vám chtěla říct, že jsem včera brouzdala po Layfor.blog.cz, kde mají mimochodem naprosto dokonalé dessy a jeden jsem si tam vybrala... Už jsem si o něj napsala, ale ta dívenka mi napsala, ať si to nastavím sama... Takové to jak vám pošle heslo toho blogu a vy to všecho skopčíte. Znáte to? Já totiž ne a vůbec nevím jak na to... Pomůže mi tady nějaká hodná duše? Ten dess je naprosto krásnýk, jednoduchý, le krásný. Sice s Emmou Waston, ale té jsem si v první moment ani nevšimla:D.... Tak prosím pomožte...

Mno teď se půjdu učit. Potom si uplácám něco z jedné hmoty, co jsem dostala na vánoce a pak budeme mít "chvilku"... To znamená, že se s rodinou pobavíme na téma Buh a podobně... Zní to vtipně, ale jsou to moc fajn chvíle, takže se už těším... Jo a pokud jste si všimli, tak nejsem na lyžích... Díky té odporné rýmě, bolesti v krku a hlavy. Škoda:(.Tak se tady mějte, užijte si posledních pár chvil víkendu a nezlobte.Pá<3

~The Prodigy - Invaders Must Die...Snad jediná písnička metalová,která se mi dcl líbí:)

Vaše
věrná,
nemocná(trochu)
a ukecaná
Duffy:)

Vnější krása je o to cennější, oč více skrývá vnitřní krásy.(W.Shakespear)

23. january 2010 at 14:42 | Duffyツ
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫!


Ne,není nad víkenden stráveným poíjením černého čaje s medem, posloucháním písniček(konkrétně tedy Plain White T´s,Green day a Lilly Allen).A to, že mě děsně bolí hlava a v krku mi přece náladu nezkazí,ne?Jednou jsem se už rozhodla, že budu o víkendu lenošit, tak to hodlám dodržet.Akorát zítra si vyhradím dopoledne na lyžování...:) Tento víken bude podařený.Cítím to v kostech(které mě sice děsně bolí,ale což:D).Už včera byl super den.Jak jsem přišla ze školy a napsala člínek, tak jsem si psala s Papouškem a s Rambem(jak říkáme jednomu propadlíkovi ve třídě,staršnému "šoumenovi" ale zároveň bratravi od Niki).Ach.Jaká škoda, že papušek a Denisa budou spolu chodit...On je tak skvělý!:DAle ne...Já bych s ním stejně nic mít nechtěla, takže ty řeči jsou zbytečné.A včera se o mě dozvěděl, že jsem věřící a vzal to úplně v klidu:).A potom jsem se koukala na Madagaskar a u toho jsem pekla bochánky z listového těsta plněně nivou a Ementálem.Mňamka.A potom jsem si četla Dívčí partu, na kterou nakonec padl los...

Mno a dneska mě od rána bolí v krku a hlava...A tak jenom od rána ležím, čtu a poslouchám písničky.Původně jsem chtěla napsat takový ten nějaký rádoby inteligetní a k zamyšlení hodný článek,ale nějak na to nemám náladu...Ani chuť, takže máte smůlu!:DJo a moc vám děkuji, že sem chodíte a čtete ty moje žblepty.Návštěvnost se žvedla,, za což jsem vám nesmírně všem vděčná!:)Mno...Jinak nevím co bych ještě napsala,možná se ještě dneska stavím a napíšu něco inteligetního,možná ne.Nevím.Jak budu chtít.Ale zatím se tady mějte a nezlobte.Pá<3

~Krásná...Originální...Svá...Lykke a Dance dance
(Díky CoCo)

Vaše
milovaná
s bolící hlavou
a ukecaná
Duffy:)