Trapná úvaha nad zvířata z nudy=D

11. september 2009 at 18:17 | Duffyツ
Tak tenhle avatar úúúplně dokonale sedí na naši kočku.Ta se taky celý den honí po zahradě za jedním debilním motýlem.Chápete ji?Já ne.Vlastně nechápu většinu zvířat.Ale to asi nikdo a taky je nikdo nikdy nemůže pochopit.Ale je to docela škoda...Bylo by super vědět na co třeba tahle žížala myslí, nebo proč tenhle pes štěká na tamtoho psa a tady natoho ne.Já vím.Plácám nesmysly.To bude asi tím, že se děsně nudím a už nevím, co mám dělat.Už od odpoledne jsem na PC a voděla jsem snad už 10 dílů přáetel.Ale teď mám chuť psát, tak se znovu zamyslím nad těmi zvířaty.
Dovedete si vůbec představit, že jste taková žížala?!Musí to být děsné.Nemá žádny životní smysl a ani nevidí barevný svět!Dovedete si to představit?!A nebo dovedete si představit např. jen to, že budete vidět svět jen černobíle?!Ráno by jste vstali a koukli by jste se na šedé svítání.Do školy by jste jeli šedým autobudem a květiny na louce by byly šedé.No to by bylo otřesné!!!
Vážně a upřímně lituju naši milovanou kočičku.Jestli vidí černobíle a nemá žádný životní smysl, tak jí vážně upřímně lituju.
Jo já vím. Jsem praštěná...Ale já se nudím.A když se nudím, tak mě napadají takovéhle praštěné věci.A jak se máte vy?Po pravdě řečeno mě to moc nezajímá,ale je to zdvořilostní otázka.No tak já radši půjdu, než se na mě naštvete!Mějte se!Pá♥!

Vaše
znuděná
Princezna Conzuela Bananahemok.


 


Comments

1 Gábi^^ Gábi^^ | Web | 11. september 2009 at 19:05 | React

Naši kocourkové to taky dělají.

Hodně lidí říká že v češtině je to blbý.

No v tý učebně němčiny byla děsná zima.. a navíc když jsme mohli tak proč toho nevyužít :-D Fakt nechápu jak to mohla dovolit :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.