Láska

10. september 2009 at 17:01 | Duffyツ
Chcete znát můj názor na Lásku?Je to na nic!Teda hlavně , když se člověk zamiluje nešťastně, stejně jako já...Líbí se mi děsně jeden kluk.A myslím si, že i já se jemu líbím.Teda všechno tomu nasvědčuje.Problém je v tom, že není věřící.A já s nevěřícím klukem chodit nechci.1) by to nikam nevedlo a 2) by jsme si asi nerozumněli...Prostě to nejde.A proto jsem tak nešťastná.
Ještě nedávno jsem se smála kámošcě, protože se zamilovala do jednoho kluka, který ji nechtěla a ona na něj nemohl aještě 2 roky zapomenout.Ale teď už to chápu.Láska je krásná a smutná.Smutná je většinou tehdy,kydž je nešťastná¨,ale je krásná, když je šťastná a sdílejí ji oba lidé.U nás je to těžký.Sdílejí ji oba lidé,ale není nám dopřáno být spolu.Stejně mi přijde "trapné" chodit s někým ve 13...Myslím si , že je to k ničemu.Co si od toho chození v tak nízkém věku slibovat?Podle mě je rozumné s někým chodit, když ho dobře znáš a seš si jistá, že se na to cítíš.To je většinou tak kolem 15.Někdy dřív, někdy později.Ale to je jen můj názor.Pokud má někdo jiný, tak vám ho neberu.
Ale přijde mi rozhodně trapné a nemožně nanic chodit s někým třeba v páté třídě.Tak to je fakt trapárna.Takové malé děcka.Eště ani nevědí co to ta pravá láska je a dělají to jen proto aby zamachrovali.Já chápu , že se v tom věku ti někdo může líbit, ale chodit s ním je totálně OUT.
Ale je to jen můj názor.Nechci vás urazit!Ale za svými názory si stojím.
Ale zpátky k lásce-miluju,ano,miluju ten pocit, jak se ti rozbuší srdce když "ho" uvidíš a nebo jak když na tebe promluví , nebo se tě dotkne máš pocit , jako by do tebe vrazil náklaďák.Ale je to přijemný pocit.Miluju ho.=)A miluju i toho kluka,ale musím na něj zapomenout.Ach jo!Život je složitej...Ale mám ho ráda(teď myslím život, né toho kluka).
Už toho dumání nechám a půjdu si dělat úkoly.Pá♥!

Vaše
Zamilovaná
Duffy;):-*.
 


Comments

1 Xele (San) Xele (San) | Web | 10. september 2009 at 18:11 | React

Já.. JSEM taky zamilovaná. Ale celkem šťastně, protože mě on má rád taky. Jenže by bylo trapné s ním chodit. Protože on ani neví, že se mi líbí. Je to moc složitý :-(

2 ta anonymní ta anonymní | Web | 10. september 2009 at 18:51 | React

tak to se najde víc takových lidí :D
jé tak to je fajn, trvalo mi neskutečně dlouho než jsem to sepsala :D
klidně si mě přidej, ráda tam budu <3 až se dokopu uložit si oblíbené někde, tak tam budeš taky :) jen mám jednu přopomínku, anonymní tvrdé y :)
já si myslím, že by to šlo.. je jasné, že ty nechceš asi. to je ten hlavní důvod. ale dneska jsme se o tom v náboženství bavili a učitelka říkala, že i věřící s nevěřícím, může mít svatbu v kostele. jde to. po domluvě, prej ano.. a myslím si, že nezáleží na víře, ale na tom, jak toho člověka miluješ a jak on Tebe..
láska je ošemetná věc. to jo. a taky mám docela neštastnou lásku, ale mám to komlikovanější. o dost, tohle je proti tomu úplná maličkost, kterou by jsem se nezabívala :)
jde o to člověka poznat. buďte kamarádi. strašně dobří, pak nejlepší a pak se z toho může vyklubat vztah. vztahy ve 13ti nejsou podle mě trapné. ve 13ti jsem chodila s klukem a vydrželo nám to rok a bylo to fajn.. ale každý to má jinak, je to invidiuální nebo jak se to píše :D víš co myslím ne :)

3 Nicol Nicol | Web | 10. september 2009 at 18:56 | React

Jj mám :) No já jsem respektive chtěla uplně jiný, ale já jsem straašně vybíravá takže ten se mi nelíbil a nakonec z toho vzniklo tohle :D Jinak s tou láskou je to fakt těžký. Ale chci lásku. Chci kluka, nebaví mě bejt sama, ikdyž v občasných chvílích se hodi být "Sama" být free. ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.