Ještě pár slov nazávěr

17. september 2009 at 23:44 | Duffyツ
Podle nadpisu by to možná mohlo vypadat jako že "končím".Ale já se chci jenonom rozloučit před odjezdem.
Přemluvila jsem mamku a tak nakonec zítra nejdu do školy.Stejně bych tam šla jen na tři hodiny a taky jsem docela krutě nachlazená.
Dneska jsem celý den strávila v posteli, v jedné ruce černý čaj s medem a citrónem a v druhé knížku.To je moje♥.
Zítra už asi nebudu mít čas se sem dostat, tak raději píšu teď.Přednastavila jsem vám tady tři články,takže se nudit nebudete(snad)...Teď už je docela dost hodin a já jsem slušně unavená a tk melu asi nesmyslně,ale to je fuk...
Taky jsem se chtěla zmínit o novém dessu.Jo...Vím že je měním často,ale mě se ten minulej fakt nelíbil.TAdy s tím jsem spokojená a doufám, že vydrží alespoň měsíc.
Dneska večer mě potěšila ještě jedna věc.Ale nemůžu jí tady rozebírat,páč nevím kdi to tady čte.Jen vám poím, že jsem kdysi měla ráda jednoho kluka.A dneska...No radši nic=).Možná vám to vysvětlím jindy a taky vám možná jindy vysvětlím, proč jsem teď taková tajnůstkářka.Ale teď fakt nemůžu....Mějte se tady fajně a užívejte si víkendu!!!Já si ho teda užiju 100%!!!Pá♥!
P.S. jak se dělá to,aby pod tím prvním článkem nebyla ta reklama?!=0A nebo to nejde?A nebo vy ji nevidíte?=0 Napište pls!

Vaše
děsně ospalá(!!)
Duffy=0(zívám:D)
 


Comments

1 JuŽába JuŽába | Web | 18. september 2009 at 10:15 | React

nechce se mi o tom tady psat, nemas icq? napis, ja si te pridam a ty si me pak taky pridej
mej se

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.